Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > مطالب برگزیده > آیا سکته های لفظی خامنه ای در نماز جمعه نتیجه بیماری است ؟ – ویدئو
بیماری خامنه ای

آیا سکته های لفظی خامنه ای در نماز جمعه نتیجه بیماری است ؟ – ویدئو

۱۵ خرداد ۱۳۸۹

در خطبه خامنه ای در نماز جمعه روز گذشته سکته هائی وجود داشت که یک بلاگر ایرانی در وبلاگ خود به نام «کانال محرمانه» به مواردی از آن اشاره کرده که قابل تامل است و مشاهده  ویدئونماز جمعه ادعای این بلاگر را تقویت می کند . این بلاگر هوادار میر حسین  ظاهرا به خوبی با مباحث و نحوه سخن و عمل آخوندها آشنا است ولی یکی از رندان بر این باور بود که اینگونه نکته گیریها از افراد عادی بر نمی آید و اشاره می کرد که هاشمی رفسنجانی در انتشار همچو متونی برعلیه رهبری و احمدی نژاد بی دخالت نیست  . این بلاگر از جمله می نویسد :

هاشمی رفسنجانی و حسن خمینی برای بی اعتنائی چرت می زنند

« امروز پس از ۳۰ سال که سخنرانی ها و صحبت های وی را دیده و می دانم به زبان عربی تسلط خوبی دارد، برای نخستین بار شاهد فراموش کردن یا اشتباه خواندن آیه های قرآنی بودم که در ساختار صحبت هایش بود خامنه ای جزو طلبه هایی بوده که به زبان عربی تسلط دارد و از قضا حافظه بسیار خوبی دارد، فراموش کردن بخشی از سوره جمعه که سال گذشته در ماه رمضان رخ داد، شاید قابل توجیه باشد، اما امروز ۸ بار آیه های قرآن را فراموش کرد و مجبور شد به نت خود مراجعه کند و ۳ بار هم آیه ها را اشتباه خواند.

یکی از رندان بر این باور بود که اینگونه نکته گیریها از افراد عادی بر نمی آید و اشاره به دست داشتن هاشمی رفسنجانی در انتشار چنین متونی می کرد

این نمونه واضح به علاوه علایم آلزایمر در یادآوری حوادث بسیار دور نزدیک به ۴۰ سال پیش نشان می دهد، مسیر بیماری وی مدتهاست شکل گرفته و حالا به اصطلاح متداول به میانه ذهن ناخودآگاه رسیده است.یکی از دوستان پزشک مدتی قبل می گفت بین همکاران متنفذ خود شنیده که برخی از چهره های سیاسی نزدیک به رهبری از مسایلی صحبت می کنند که به خاطرات بسیار طولانی زمان گذشته برمی گردد و این را نشانه قدرت ولی امر مسلمین و توجه ویژه الهی به ایشان می دانند! البته که دوست اینجانب پوزخندی داشت و می گفت: به حافظه آقا عنایت نشده بلکه ایشان درگیر تداخل اطلاعات حافظه دور خود با اتفاقات روز است.

امروز این نکته زمانی جالب شد که ۲۲ بهمن را ۲۲ خرداد گفت و خلق الله هم هوار کشیده و تکبیر گفتند ولی وقتی به خطبه دوم بازگشت، با تذکر اطرافیان گفته خود را اصلاح کرد تا مشخص کند هم خودش دچار مشکل است و هم خلایقی که پایین پایش هوار می کشند .یک نشانه دیگر نیز امروز در صحبت های وی بود، اگر حمل بر بیماری باشد، تاکید کننده بیماری آلزایمر است ولی اگر برخلاف باشد نشان دهنده این است نت دست وی را کس دیگری نوشته و وی اطلاعی نسبت به آن ندارد و به همین خاطر شک دارد.

سوت و کف در سالگرد ارتحال خمینی یکی از دستاوردهای بزرگ مراسم امروز بود، جماعتی که جلوی کرین (بازوی دوربین معلق) حیاط مقبره خمینی انواع و اقسام شکلک تا قیافه های مختلف را اجرا می کردند، در هنگام سخنرانی سیدحسن خمینی آن قدر سوت کشیدند تا مشخص شود جنبش سبز آموزش عمومی خوبی داشته که این جماعت چماق دست را مجبور به برخوردهای غیرفیزیکی و فرهنگی کند! اما روز درگذشت مولایشان چرا سوت کشیدند را باید از سینه چاکان ولایت اموی پرسید؟! مگر در سالگرد مرگ کسی سوت می کشند، مگر اینکه وجود او پیراهن عثمان مفت خوری ها باشد.

این تشبیه آن قدر ناشیانه بود که حتی تمرکز صحبت هایش را به هم ریخت و تمام ماجرا را به سوی هاشمی چرخاند

بدعت بزرگ مراسم امروز تبدیل شدن خمینی به پیامبر اسلام و مقایسه علنی آن توسط خامنه ای بود. وی در میانه خطبه اول با ذکر مقایسه غیر قابل قیاس ولی قابل انجام! خمینی را به پیامبر اسلام تشبیه کرد تا بتواند خودش امام علی شده و کروبی و میرحسین را به طلحه و زبیر تشبیه کند.

البته در این میان یک اشتباه تاریخی بزرگ کرد و اتفاقا سعی کرد با ورود به بحث احادیث شیعه و سنی هم از شدت آن بکاهد، ولی چه سود. مسیر مغالطه او اشتباه بود، وی می خواست از داستان طلحه و زبیر برای کوبیدن به قول خودش سران فتنه استفاده کند، ولی بی اختیار ماجرای روز اول حکومت ابوبکر را بیان کرد که طلحه در حمایت از حکومت علی به او اعتراض کرده بود!

این تشبیه آن قدر ناشیانه بود که حتی تمرکز صحبت هایش را به هم ریخت و تمام ماجرا را به سوی هاشمی چرخاند به حدی که پوزخندهای فرزندان احمدی نژاد و سعید حدادیان مداح چماقدار رهبری از دید دوربین ها مخفی نماند. خامنه ای که متوجه اشتباهش شده بود به سرعت بحث را عوض کرده وسعی کرد تا ماجرای احادیث شیعه و سنی و بحث جنگ علی با طلحه و زبیر را وسط بکشد تا زهر مثال بی جای خودش را بگیرد.شاید خامنه ای در آن لحظه یاد جلسه خبرگانی افتاد که ۲۱ سال پیش با ترفند و دروغ هاشمی او را رهبری رسانده بود و این حرف می توانست تلقی تهدید رسمی هاشمی باشد.

دو پسر احمدی نژاد در بخش غربی صف اول نماز پشت به میله نشسته بودند که در زمان ناتمام ماندن صحبت های سیدحسن دائم تصویر پوزخندهای آنها روی آنتن تلویزیون بود.

.مجتبی و مصطفی خامنه ای کنار هم در ردیف برابر با هاشمی نشسته بودند، مصطفی با سر و روی سفید شده از مجتبی قابل شناسایی است، جالب بود که ناطق نوری هم در کنار مجتبی نشسته و گه گاه با نگاه دوربین سعی میکرد با او صحبت کند، پسر دیگر خامنه ای یعنی میثم در سوی دیگر سمت راست جایگاه به تنهایی نشسته بود.

آنچه امروز اتفاق افتاد و در حرم خمینی میلیون ها چشم آن را دید، از آنچه بر نوه خمینی روا شد یا ادبیات چاله میدانی رئیس دولت و فراموشی رهبر! واقعیتی است که باید باور کنیم. واقعیتی که سرانجام انقلاب مستضعفان و پا برهنگان است. سرانجام حکومتی است که صدها هزار بدبخت را از سراسر کشور با تشویق ۸۰ هزار تومانی به کنار قبر نیمه کاره و چندین بار بازسازی شده خمینی می کشاند تا ثابت کند، جمهوری اسلامی تئورسین گدا پروری است» وبلاگ  در  اینجا

خواندنیها بخشهائی از سخنان سکته ای خامنه ای را به همراه گفته های کنایه ای وی نسبت به موسوی و سایر مخالفین و قوانین اسلامی که  خمینی با آنها مخالفتی  نداشت را دستچین کرده که با صحنه هائی از شرکت کنندگانی که این بلاگر به آنها اشاره کرده است در زیر می بینید:

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , ,

 1. amir says:

  با سلام

  لطفا لینک تویسنده این متن را در این متن درج کنید
  با تشکر از شما و امانتداری شما.

  • sardabir says:

   دوست عزیز
   در بالای صفه و در مقدمه که با حروف سیاه شده مشخص است ، لینک به نوشته آقای نیکفر که نویسنده اصلی این مطلب بوده آمده است .

 2. negar says:

  har kas in matn ro neveshte yade tolaee dar chert va pert bafi dashye ehtemalan ishoon agar baftani mibaft movafagh tar bood.shayad ham herfe asli shoon in bashe va meharat nashi az tajrobe ast

 3. meghdad says:

  این مزخرفات چی بود خودم در نماز جمعه شرکت داشتم ولی ازین خبرا ندیدم

 4. ترانه says:

  دوست عزیز
  کسی که کنار مصطفی بود مسعود پسر سوم خامنه ای است نه مجتبی
  مجتبی در انظار ظاهر نمی شود

 5. ئخدش says:

  با سلام
  اگر امکان دارد لینک سایت کانال محرمانه آقای نیکفر را دراینجا بگذارید
  من هر چه گشتم پیداش نکردم
  ممنون میشوم
  ضمنا حق با ایشان است
  دیگه خامنه ای تاریخ مصرفش تموم شده دری وری حرف میزنه

 6. azadi says:

  in chand dafe gofte keh dare mimire pas chi shod, maro montazer gozashte, ta saro seda mishe zod mige daram mimiram keh vahshiehai basijo labas shakhsiaro be jon mardom bendazeajab haro…. hasti.khamanieio migam

 7. نادر says:

  بلاخره خامنه ای نمی تواند از مرگ فرار کند. این جماعت هم همه دندان تیز کرده اند که پول نفت را چند صباحی بیشتر بالا بکشند…

 8. سید مصطفی says:

  با سلام به همگی
  واقعا برای نویسنده متاسفم با این مطالب احمقانه و سخیف ، هنوز چیز چیز گفتن موسوی رو فراموش نکردیم یا کف کردن دهان کروبی؛ من سخنرانی رهبر عزیزم رو چند بار گوش دادم و کوچکترین خللی رو در اون مشاهده نکردم. منطق و عقل هم چیز خوبیه!

 9. Marg bar khamenei says:

  خامنه‌ای دیگه هیچ آبرویی برای خودش نظام و اسلام باقی‌ نذاشته. بهترین خدمتو به مردم خرافاتی ایران کرد ممنونیم امام قلابی. هر چی‌ هم که بگه تجاوز به دخترهای معصوم و شکنجه هرگز توجیه نمی‌شه. جز با مرگ خودش و بچه هاش ..

 10. Ali says:

  Estekbar va ertejahh to monafegh hasti Khaa en

 11. Ali says:

  Tajavoze hozeh jahliyeh be daneshgaah be madares be massajed be bazar be zendekiyeh ejtmaee and khosoosie melat ra makkom konim