Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > تظاهرات کفن پوشان مقابل سفارت انگلیس : مرگ بر انگلیس،زنده باد ترکیه – ویدئو
تظاهرات سفارت انگلیس

تظاهرات کفن پوشان مقابل سفارت انگلیس : مرگ بر انگلیس،زنده باد ترکیه – ویدئو

۱۳ خرداد ۱۳۸۹

گروهی که خود را دانشجو می خواندند و عده ای از آنها کفن پوشیده بودند امروز – پنجشنبه ۱۳ خرداد- برای اعتراض به حادثه کشتی مرمره که سرنشینان آن در حال تلاش برای شکستن محاصره غزه با سربازان اسرائیلی درگیر شده بودند ، در برابر سفارت انگلیس دست به تظاهرات زدند .

تظاهر کنندگان سپس عازم سفارت ترکیه شدند و با اهداءگل به کارکنان سفارت از موضع دولت ترکیه سپاسگزاری کردند . به گزارش شبکه خبر سیمای جمهوری ، تظاهرکنندگان در پایان تظاهرات آمادگی خود را برای اعزام به غزه اعلام کردند .

چه این که با توجه به بسته بودن سفارت امریکا ، تظاهرات معمولا در جلو سفارت انگلیس انجام می شود ولی دانشجویان توضیح ندادند رابطه درگیری کشتی مرمره با دولت انگلیس چه بوده و “گودرزی” با “شقایق” چه ارتباطی دارد !

به نظر می رسد اعضاء این گروه برای تظاهرات عجله داشتنه اند ، چون بدون این که منتظر شرکت در تظاهراتی که برای فردا پس از نماز جمعه برنامه ریزی شده است  ، یک روز زودتر به وظائف اسلامی خود عمل کردند .

Get the Flash Player to see this content.

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , , ,

  1. meghdad says:

    نمیدونم این مطالب رو از کجا میارین مطلب درسته ولی زیاد دخل و تصرف میکنید.