Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > ناتانیاهو : کمبود مایحتاج در غزه وجود ندارد،معذرت نمی خواهیم – ویدئو
واکنش ایرائیل

ناتانیاهو : کمبود مایحتاج در غزه وجود ندارد،معذرت نمی خواهیم – ویدئو

۱۲ خرداد ۱۳۸۹

در حالی که اسرائیل اکثر مسافرین کشتی مرمره را آزاد کرده است ، بنیامین نتنیاهو نخست وزیر اسرائیل ، روز چهار شنبه ۱۲ خرداد در اولین کنفرانس خبری خود پس از حادثه کشتی مرمره ، انگشت اتهام را به سوی جمهوری اسلامی و سازمان حماس دراز کرد و با تذکر موشک پرانیهای غزه به سوی اسرائیل ، حمله به کشتی “مرمره” را در راستای محافظت از اتباع اسرائیل دانست . نخست وزیر اسرائیل  کمبود مایحتاج غذائی و داروئی در غزه را تکذیب کرد و اظهار داشت  هر هفته ۱۰ تن مایحتاج ساکنین غزه به آن منطقه وارد می شود .

وی با اشاره به این که از شش کشتی عازم غزه ، تنها در یک کشتی درگیری ایجاد شده است ، از کشته شدن افراد اظهار تاسف کرد ولی اعلام کرد که اسرائیل برای دفاع از اتباع خود نیاز به عذرخواهی ندارد و چنین نیز نخواهد کرد .

ترکیه امروز خواهان آن شده بود که که اسرائیل معذرت خواهی کند . سخنان امروز نخست وزیر اسرائیل را بشنویم

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , , , ,

  1. بهمن says:

    این نرکها و ایرانی ها دنبال جنگ هستند
    اگر میخواهند کمک کنند یگذارند اسراییل کشتی ها را بازرسی کند تا اینهمه جنجال پیش نیاید

  2. ibrahim says:

    اسراییل چرا باید هر کاری که بخواهد بکند؟ اینها به بهانه هولوکاست دارن همه دنیا را نابود میکنن. ولی یه روز میرسه که جواب این کاراشونو میبینن.