Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > ناتو :شورشیان افغانستان در داخل ایران تعلیم می بینند + ویدئو
طالبان

ناتو :شورشیان افغانستان در داخل ایران تعلیم می بینند + ویدئو

۹ خرداد ۱۳۸۹

ژنرال مک کریستال فرمانده نیروهای پیمان ناتو در افغانستان امروز جمهوری اسلامی را متهم کرد که شورشیان افغان را در خاک خود آموزش می دهد و برای آنها اسلحه می فرستد .

ژنرال مک کریستال فرمانده امریکائی نیروهای ناتو در افغانستان

پیش از این ، این مساله بوسیله نهادهای دیگر مستقر در افغانستان اعلام شده بود ولی نام بردن از جمهوری اسلامی در آستانه حمله بزرگ نیروهای متفقین به طالبان در شهر قندهار و مطرح شدن تحریمهای جدید بر علیه ایران در شورای امنیت این مساله را پر رنگ تر می کند.

به گزارش ویدئوئی در این باره توجه کنید:

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

  1. arash kave says:

    برای ما نیروهای مردمی مخالف حکومت تهران این مسدله ثابت شده بوده وبارها فریاد براوردیم اما کسی اهمیتی نداد اکنون که برای نیروهای امریکایی این مسئله محرز شده میخواهم بدانم جگونه برخورد خواهند کرد حتی بن لادن وخانواده اش توسط نیروهای مخصوص ایرانی محافظت وجابجا میشوند واین مسائل شک ما را نسبت به همکاری دولت ایران با سرمایه دارانی که از جنگ وایجاد تشنج وناامنی در جهان وبخصوص در خاورمیانه که دولتها برای تهیه جنگ افزار مجبور به فروش نفت هستند را افزایش میدهد امیدواریم عاقبت صلحدوستان وطرفداران حقوق بشر بر جنگ افروزان وپایمال کنندکان انسانیت پیروز شوند امین