Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > فیلمی که نگرانی من برای امام زمان را زائل کرد
artcile
امام زمان

فیلمی که نگرانی من برای امام زمان را زائل کرد

۶ خرداد ۱۳۸۹

امروز که فیلم بازدید رهبری را در تلویزیون مشاهده کردم خیالم برای آقا امام زمان راحت شد . آخر از شما چه پنهان با آن طرح مخوف امریکائیها برای دزدیدن رئیس جمهور و جلوگیری امریکائیهای صهیونیست از ظهور آقا در عراق خیلی برای آقا دلواپس بودم و بی تابی می کردم . خدا را شکر!

یکی از همسنگران بنده در این عکس دیده می شود

از شما چه پنهان ، بنده مرتب ذهن و فکرم متوجه مسائل آقا است . حیف که جز یک تکه کاغذ “رفیوجی” که چند وقت پیش ۱۵۰ دلار از” یو.ان” در آنکاراخریدم برای شناسائی خودم مدرک دیگری ندارم ، اگرنه از اداره ثبت تقاضا می کردم با عوض کردن اسمم از منوچهر هنرمند به ” منوچهر منتظر الظهور” موافقت کنند .

البته “منوچهر” هم زیبنده یک “اثنی عشری ” ناب مانند من نیست و باید با اسمی عوض شود که به نام خانوادگی  “منتظرالظهور” بخورد  ، چون دشمنان اسلام و مخصوصا آنها که چشم ندارند وزیر خارجه کار دان و کارآمدمان “منوچهر متکی ” را ببینند ، بی شرمانه ادعا می کنند که “منوچهر ” همان “مناشه” جهودی است و اجداد اینهائی که این اسم را دارند به یهودیها می رسد . این مساله البته برایم مهم نیست ،

مگر عبدالله  شهبازی  ادعا نمی کند رئیس جمهور محبوب یهودی الاصل است و اسم خود را از «سبور چیان» به “احمدی نژاد” تغییر داده است ؟ اینجا . من که مهم تر از احمدی نژاد نیستم ، بگذارید بگویند !

و اما دوباره من از مطلب پرت شدم و رفتم به باغچه . داشتم از بازدید رهبری از دانشکده قربانشان بروم “امام حسین” حرف می زدم .بله !

امروز رهبری رفته بودند آنجا که از این مرکز علمی بازدید کنند و از سپاه امام زمان سان ببینند .خوب شد که فیلمش را بچه ها ضبط کردند که شما هم ببینید . ماشا الله هزار ماشاالله ، در این دانشگاه یک دانشکده تاسیس کرده اند به نام “دانشکده علوم جهادی ” برای ضربه زدن به دشمنان امام زمان . از اسمش پیدا است که کارش خیلی درست است .

اینطور که در کتابها نوشته اند پس از اینکه آقا دوباره مردم را برای سربازی به ارتش خود می خوانند «دشمنان دعوت امام را نادیده مى‏گیرند و به جنگ با امام مى‏پردازند ولی امام با بهره‏ گیرى از همه قدرت و امکانات، با دشمنان برخورد مى‏کند، و جنگ سختى به وقوع مى‏پیوندد و…» اینجا

طبق این سند آفا با “همه قدرت و امکانات” با دشمن خواهد جنگید ، خوب ! می گویئید بچه های ما به این دانشکده نروند و “علوم جهادی ” را یاد نگیرند؟ پس می خواستید عمه بنده بمب به کمرش ببندد و دشمنان آقا را نابود کند ؟

علم که فقط فیزیک و شیمی و ریاضی نیست که … جهاد هم خودش علم دارد . باید بلد بود خمیر و چاشنی را به هم سوار کرد . باید طرز میزان کردن ساعت را یاد گرفت . یک لحظه با خود فکر کرده اید تنظیم تایمر را چه کسی می خواهد به بچه ها یاد بدهد؟

میر حسین موسوی که نقاش است و به درد این کارها نمی خورد . کروبی هم که مرتب کتک می خورد و حرف می زند . احمدی نژاد هم که دائم السفر است . می ماند مقام معظم رهبری که حواسش جمع این کارها باشد که هست.برای همین است که می گویند اسلام بدون ولایت فقیه رهبر معظم یعنی کشک !

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,
 1. leyla says:

  dast shoma dard nakone man ke az khandan tanzi ke neveshtıd sir nashodam besiyar aali bood

 2. رضا says:

  قابل توجه ناسیونالیستهای افراطی که میگن تمام بسیجی ها و پاسدارها ” عرب ” هستند، اینها ایرانی نیستند و از این حرفها ….

  اگه اینها عرب هستند، چقدر خوب فارسی حرف میزنند!

  بابا چشمهامونو باز کنیم، چرا نمیخواهیم قبول کنیم که درصدی از همین مردم ایران سینه چاک ولایت و امامت و اسلام هستند؟

  این همه زائر که میرن امام رضا و کربلا و مکه و پولهاشونو میریزن توی دهن اینها، کجایی هستند؟

  ریشه همه اینها در جهل و بیسوادی است.

  PS: آقا منوچهر، اسمتون رو بگذارید ” ماچ الله ” یا ” منوچ الله ” … ماچ الله بهتره!

  زنده باشید