Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > واکنش تند روسیه به سخنان احمدی نژاد در کرمان + ویدئو
واکنش روسیه

واکنش تند روسیه به سخنان احمدی نژاد در کرمان + ویدئو

۵ خرداد ۱۳۸۹

در یک واکنش فوری و  غیر منتظره دستیار “دیمیتری مدودف” رئیس جمهور روسیه  به اظهارات امروز احمدی نژاد با لحنی که در عرف دیپلماتیک بسیار تند خوانده می شود پاسخ داد . احمدی نژاد امروز در کرمان  ضمن ابراز تردید در دوستی روسیه با جمهوری اسلامی گفته بود« توضیح رفتار مدودیف به ملت ایران برای ما مشکل شده است».

سرگی پریخودکو دستیار مدودف رئیس جمهور روسیه

به گزارش خبرگزاری روسی “ریا نوستی”  ، “سرگی پریخودکو”  دستیار رئیس جمهور روسیه  با شااره به سخنان احمدی نژاد گفت «  روسیه بدون تردید از منافع ملی دراز مدت خود پیروی می کند. موضع ما دقیقا موضع روسیه است و در آن منافع ملت روسیه منعکس می شود به همین خاطر نمی تواند در طرفداری آمریکا و یا جانب داری ایران باشد”.

دستیار رئیس جمهور روسیه در باره تصمیمهای خلق الساعه و پیش بینی نشده رژیم اسلامی گفت  « برای روسیه هرگونه غیرقابل پیش بینی بودن، هرگونه افراط گرایی سیاسی، عدم شفافیت و عدم استمرار (خط مشی) در اتخاذ تصمیمات مرتبط به جامعه جهانی که موجبات نگرانی آنها را فراهم می آورد، غیر قابل قبول است» .

این مقام روس با تذکر به یاد داشتن این نکته بوسیله  «کسانی که از طرف ملت دوست ایران صحبت می کنند»  اضافه کرد « هیچکس هنوز نتوانسته  با عوام فریبی سیاسی ، اعتبار خود را حفظ کند» ! اینجا

به  گزارش ویدئوئی  سخنان روز چهار شنبه احمدی نژاد در کرمان  توجه کنید:

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , , , ,

 1. keywan ziai matin says:

  dorod bar islamic republic

 2. SAHAND says:

  دولت کودتا استعفا استعفا
  دولت مستبد، مستکبر، متقلب استعفا استعفا

 3. رضا says:

  روسیه در طول تاریخ ” دوست ” کدام کشور و ملت بوده که ایران دومی اش باشد؟

 4. رضا says:

  خواستم اضافه کنم، کشوری چون افعانستان، علیرغم تمامی بدهی هایی که در طول این ۳۱ سال از خیلی از مردم و دولت ایران دیده، باز هم شرفش بیش از دیگر کشورها بوده. حمایت مردم افعانستان از جنبش ایران فقط باعث شرمساری ما ایرانی ها شد.

  درود بر ملت افعان … امیدوارم ما ایرانی ها تغییری در رفتارمان در قبال دوستان ِ واقعی خود و دشمنان واقعی خود بدهیم.