Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > احمدی نژاد در کرمان: اخطار به غرب تردید نسبت به روسیه + ویدئو
احمدی نژاد روسیه

احمدی نژاد در کرمان: اخطار به غرب تردید نسبت به روسیه + ویدئو

۵ خرداد ۱۳۸۹

محمود احمدی نژاد روز چهار شنبه پنجم خرداد طی سخنانی که برای مردم کرمان ایراد کرد به امریکا و طزفهای مذاکره در پرونده هسته ای هشدار داد که «فرصت تاریخی» که با صدور بیانیه تهران دست داده است را غنیمت شمرده و در غیر این صورت منتظر توقف همکاری جمهوری اسلامی باشند .

رئیس جمهور اسلامی همچنین در این سخنرانی در دوستی روسیه با تهران ابراز تردید کرد و گفت « «امروز توضیح رفتار مدودیف به ملت ایران برای ما مشکل شده است».

وی در باره موضع روسیه گفت «مردم نمی‌دانند این‌ها دوست ما هستند، با ما هستند یا این که دنبال چیز دیگری هستند» اینجا .

درواکنش به احمدی نژاد  سرگئی پریخُودکو، مشاور ارشد کاخ کرملین، دربیانیه ای گفت: روسیه نمی تواند هیچ نوع تصمیم گیری غیر قابل پیش بینی، تندروی سیاسی، عدم شفافیت و تضاد مواضع را بپذیرد.
او افزود: هیچ کس هرگز نتوانسته است با عوام فریبی سیاسی قدرت خود را حفظ کند.اینجا

به برگزیده گزارش ویدئوئی سخنرانی احمدی نژاد توجه کنید:

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

Comments are closed.