Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > تهدید حزب الله : کشتیهای غیر نظامی را با موشک می زنیم +ویدئو
تهدید حزب الله

تهدید حزب الله : کشتیهای غیر نظامی را با موشک می زنیم +ویدئو

۵ خرداد ۱۳۸۹

در حالی که سیمای جمهوری از گذاردن  چند دقیقه وقت در اختیار دگر اندیشان مضایقه دارد ،  کانالهای تلویزیونی جمهوری اسلامی شامگاه سه شنبه بیش از یکساعت وقت  در اختیار حزب الله لبنان گذاشتند تا شیخ حسن نصرالله رهبر این گروه عربده کشیهای خود  را به گوش ملت ایران برساند .

در این مراسم که در یک از شهرهای لبنان برگزار می شد و مستقیما از سیمای جمهوری اسلامی پخش می شد  ، حسن نصرالله حضور نداشت و داوطلب  شهادت ! از طریق یک صفخه بزرگ تلویزیون برای حضار سخنرانی می کرد .

“هل من مبارز” طلبیهای حزب الله که اینک در دولت و مجلس جدید لبنان جای پائی برای خودباز کرده است ، با چهره جدید سیاسی که به خود گرفته است اخیرا بیشتر شده و حرکات نظامی نابخردانه اسرائیل بهانه ای به دست او داده است که این کشور جنگ زده را دوباره به ورطه جنگ و خونریزی هدایت  کند .

در این میان ، از برکت سیاستهای ایران ستیز سید علی خامنه ای و دولت مهر پرور او  ، پای کشور ما نیز خواه نا خواه به این معرکه باز شده و سیاست خارجی کشور نیز که بر پایه دفاع از مردم فلسطین و لبنان و سومالی و بولیوی و صدها عنصر ریز و درشت دیگر بنا شده است ، سرنوشت تیره و تاری را در افق ایران نشان می دهد .

امروز در حالی که شعار دهدگان ” نه فلسطین نه لبنان – جانم فدای ایران » در جمهوری اسلامی شکنجه و محاکمه و حبس می شوند ، اوقات فراغت ملت باید با چنین اراجیفی که ابدا ارتیاطی با آنها ندارد پرشود ، تا یک بار دیگر به ایرانیهائی که از این وضع به ستوه آمده اند  “دهن کجی ” شود .

به بخش کوتاهی از تهدیدهای حسن نصرالله  توجه کنید :

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

 1. علی says:

  بی شرف توی سوراخ مخفی شده شعار میده این کثافتها دنیا را با سهل انگاری کشورهای غربی و امریکا به اتش می کشند نمیدانم کی از خواب غفلت بیدار میشوند به امید انروز

 2. رضا says:

  ….زرد برادر شغاله … آخوند آخونده

 3. jahangir says:

  When Obamba is in charge you cant expect better after all it was Democratic Party that arranged removal of a legitimate King of Iran and letting these Islamis/Taliban bastards loose in the Midle East.The whole world will pay for USA and EU Greed.

 4. شیر شرجه از تهران says:

  بقول شاملو دهانش هچون چاله باز است و اسنان را میل به تمایل احساس می شود. از تهرانم

 5. kooroshba baki says:

  be onvane 1 irani be in shekhe manfoor mi gooyam donya nakhahad gozash ke to har ghalati khasti bekoni martikeye terorist