Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > افشاگریهای جدید دیپلمات بریده از تهران+ ویدئو
مصاحبه محمد زضا حیدری

افشاگریهای جدید دیپلمات بریده از تهران+ ویدئو

۳ خرداد ۱۳۸۹

محمد رضا حیدری دیپلمات سابق جمهوری اسلامی که در اوایل سال جاری میلادی پس از دوسال خدمت در سفارت جمهوری اسلامی  در نروژ از تهران برید و به آن کشور پناهنده شد اینجا . در مصاحبه با کانال ۴ خبری  بریتانیا نکات  تازه ای  را  در باره رژیم تهران فاش کرد.

وی در این مصاحبه از  پذیرائی و آموزش اعضاء  مسلح حزب الله  تحت حمایت سپاه  پاسداران در تهران  سخن می گوید و نقش رژیم تهران برای آموزش گروههای تروریستی دیگر در شرق کشور را شرح می دهد .

وی که خود از مجروحین جنگی است و به این سبب به دلیل جانباز بودن از تسهیلات پیش بینی شده برای ورود به خدمت وزارت خارجه  استفاده کرده است می گوید حد اقل ۸۰ در صد از کارکنان آن وزارتخانه را منتقدان رژیم و هواداران جنبش سبز را تشکیال می دهند . بخشی از این مصاحبه را با هم نگاه کنیم :

مطلب مرتبط همراه نوار ویدئوئی مصاحبه با تلویزیون فارسی بی.بی.سی اینجا .

برای مشاهده نوار کامل  تلویزیون شبکه ۴ با کیفیت بالاتر به[ این آدرس] مراجه کنید.

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

  1. jahangir says:

    jumping off the sinking ship why did it take this long.But at least had one grain of principal left in his Aryaie soul to do this .May we forgive you and welcome to humanity and love.