Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > اسامی ایرانیانی که برای سرمایه گذاری به جمهوری اسلامی سفر کردند + ویدئو
همکاری با تهران

اسامی ایرانیانی که برای سرمایه گذاری به جمهوری اسلامی سفر کردند + ویدئو

۳ خرداد ۱۳۸۹

شور بختانه در کنفرانس جلب سرمایه گذاران خارجی که چند روز پیش در شیراز برگزار شد  اینجا ، عده زیادی از ایرانیان مقیم اروپا و امریکا نیز شرکت داشتند . این افراد سودجو بدون توجه به کشتار و خفقانی که ملت ایران در آن دست وپا می زند ، با کبکبه و دبدبه به جمهوری اسلامی اسلامی سفر کردند تا بی اعتنا به همه موازین بشری و هموطنان کشته و زندانی خود ، حرص سودجوئی سیری ناپذیر خود را فرو نشانند .

خواندنیها با انتشار اسامی این افراد از همه هموطنان خود در خارج می خواهد این افراد را از جامعه خود طرد کنند و نگذارند نام ایرانیان وطن پرستی  که از خفقان فرار کرده و از بیم جان و مال  در خارج مقیم شده اند   لکه دار شود .

فهرست  دور و دراز سرمایه گذاران ایرانی  را می توانید در این[ فایل پی دی اف] ملاحظه کنید .

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , , ,

 1. bad azadi hsab hamh anha
  mersim

 2. amirvna says:

  vatan foroosha

 3. علی says:

  این افراد نه ناموس .نه غیرت .نه شرف .نه وجدان ووووووو هیچ یک از حداقلی انسانیت را دارا نیستند.این کفتارها پسخورده درندگان وحشی مسلط بر مردم مظلوم ایران را میخواهند بخورند اینان از خونهای نداها.سهرابها .فرزاد ها.ترانه هاوووووو تغذیه میکنند مرگ وننگ دوعالم بر این بی ابروها مرگ بر تمامیت جمهوری اسلامی ایران . دورودبی پایان برجعفر پناهی قهرمان وتمامی عزیزان در بند سفاکان خامنه ای دجال

 4. بوشهریان says:

  من این خانم پریچهر را میشناسم مدتها کاسبی راه انداخته بود و مشتریهایی از بین آقایان اروپایی و آمریکایی به خانه ایشون رفت و آمد میکردند فکر کنم الان که پا تو سن گذاشته دختر خانم ایشون کاسبی را ادامه میده.

 5. بیطرف says:

  با عرض سلام خدمت همه دوستان من به اینکه اینها کی هستند یا سابقه شون چیه کاری ندارم هرچه هست دارای سرمایه ای هستند که میتوانند با اوردن به مملکت خودشان ایجاد کار و اشتغال کنند تا درصد بیکاری درمملکت کمتر بشه و همین باعث میشه که خیلی ازمسایلی که ریشه اقتصادی داره مانند طلاق دزدی فحشا و غیره تو مملکت امارش پایین بیاد چرا رسم ما اینه که هرکه پول داشته باشه پس ادم بدیه اشتباه نکنید تا پولدار نباشه کارخانه نیست و تا کارخانه نباشه کارگر ومهندس نمیتونند سر کار باشن یک سویه به قضیه نگاه نکنید همینکه میخوان سرمایه هاشون رو بیارن تو مملکت خودشون حالا ازهرراهی که دراورده باشند همین یک گام به جلوست با اغوش باز استقبال کنید

 6. رضا says:

  در جواب به آقا یا خانم ” بیطرف ” که نوشته اند:

  ” هرچه هست دارای سرمایه ای هستند که میتوانند با اوردن به مملکت خودشان ایجاد کار و اشتغال کنند تا درصد بیکاری درمملکت کمتر بشه و همین باعث میشه که خیلی ازمسایلی که ریشه اقتصادی داره مانند طلاق دزدی فحشا و غیره تو مملکت امارش پایین بیاد ”

  شما یا احمقی یا دیگران را احمق فرض کردی … مرد حسابی، ایران میتونه فقط و فقط از محل درآمد گردشگری اش تمام کشور را آباد کند. حالا نفت و گاز و پتروشیمی و معادن خاویار و خشکبار و دیگر منابع بماند … توی این ۳۱ سال هرچی بود این کفتار ها غارت کردند. یا دادند به لبنان و فلسطین یا باج دادند به کوفی عنان ها و البرادعی ها و اروپا و روسیه برای ماندگاری بیشتر و چپاول بیشتر …

  تمام سرمایه این سالها در جیب رفسنجانی ها و خامنه ای ها و عسگراولادی ها و رفیق دوست ها و مهدی کنی ها و اوووو و اینقدر زیاد است که چندین صفحه لازم است.

  داشتن حماقت و جهل از داشتن ایدز هم بدتر است!

 7. رضا says:

  تصحیح میکنم: معادن و خاویار و …

 8. shad says:

  حکومت‌ها ی فاشیستی ناجیا ن کثیف ترین شکل سرما یه دا ر ی هستند.

 9. ali says:

  in aghaye bitaraf ham mashangi ast.