Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > شریعتمداری برای فحاشی به کروبی و موسوی جایزه گرفت – ویدئو
تقدیر از کیهان

شریعتمداری برای فحاشی به کروبی و موسوی جایزه گرفت – ویدئو

۲ خرداد ۱۳۸۹

در مراسمی که امروز -یکشنبه ۲ خردادماه-  در مجلس شورای اسلامی با نام « تجلیل از رسانه های افشاگر فتنه» برگزار شد ، از حسین شریعتمداری مدیر روزنامه کیهان ، جوانفکر مدیر ایرنا ،حمید رضا مقدم فر مدیر خبرگزاری فارس ،غلامرضا حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس و عده ای دیگر ، برای بدگوئی و فحاشی به موسوی و کروبی و خاتمی تجلیل شد .

حسین شریعتمداری معروف به حسین بازجو لوح تقدیر خود را دریافت می کند

در این مراسم که از تلویزیون دولنی نیز پخش شد ،روح‌الله حسینیان از جمله گفت «آنچه در فتنه سال گذشته اتفاق افتاد درمی‌یابیم که از رئیس جمهور آمریکا، فرانسه، آلمان و نخست‌وزیر انگلیس گرفته تا رسانه‌های دشمنان همچون بی‌بی‌سی، رادیو فردا و صدای آمریکا هماهنگی کاملی با سران فتنه در داخل داشتند» اینجا .

حسن شریعتمداری مدیر کیهان نیز گفت «برکت تاخیر در محاکمه سران فتنه رسوایی آنان نزد افکار عمومی است» وی با اشاره به شکایات شیرین عبادی و سایرین علیه خود اظهار داشت « اغلب شکایت‌ها از روزنامه کیهان از سوی ضد انقلابیون فراری که غالبا در خارج پناهنده شده اندبوده است » اینجا

وی پیشنهاد کرد «شاکیان، خود در دادگاه حضور یافته و اگر متهم تبرئه شد، شاکی هزینه تمام فرآیند دادرسی را همانند برخی کشورهای دیگر بپردازد». به نوار ویدئوی این مراسم توجه کنید :

لطفا تا باز شدن پلیر چند لحظه صبر کنید

 
کلیدواژه ها: , , , , , ,

 1. ایران says:

  نوش جونش تا کور شود آنکه نتواند دید پول حلال مردم ایران بوده نه پول کثیف ارباب های احمق تون که بدن به شما مفتخورها

 2. کاوشگر says:

  به جناب ایران
  زحمتی بکش و برو سری به کتاب لغت بزن ونگاهی به معنای “حلال”و”مفت خور” بکن. در ضمن توجه بفرما که حکومت اسلامی زیر سلطه این”حلال خورها” در پول شویی یعنی همآن “پول های کثیف” که به جیب گشاد همین حلال خورها می رود، مقام اول را در دنیا را دارد! اگر خواستی پی گیر این مسئله یباش چون ضرر نمی کنی. این گزارش سازمان های جهانی است که بر مبنایی علمی استوار است و “احمدی نژادی” نیست(گزارش بانک جهانی که حکومت حلال خورها مرتب از آن درخواست وام می کند و البته تاکید وتایید سازمان هایی دیگر). برو فکری به حال خود و آینده ات بکن. اگر “وجدان” خریدنی بود خوب می شد اگر می توانستی کمی برای خودت بخری. راستی با خودت که خلوت می کنی احساس شرم نمی کنی که دنباله رو این حلال خورها شده ای؟ در ایرانی بودن خودت هیچ شک وتردیدی نکرده ای؟ وضع شنوایی وبیناییت جطور است؟ همه چیز را در اطراف خودت خوب می بینی و خوب می شنوی؟

 3. abas says:

  kavoshgar
  Alee bod

 4. babak khorramdin says:

  پاسخ بسیار منطقی و جالبی بود کاوشگر

 5. mehdi says:

  آفرین به کاوشگر.جواب دندان شکنی به این مفت خور یاوه گو دادی.آفرین به تو

 6. noname says:

  man ye soali dashtam .chera faghat az yek dasteh jayezeh dadand?ruznamehfrooshihaye atrafe ma aslan ruznameye keyhan nemifroosheh.man harchi negah kardam nadidam jai ruznameye keyhan va resalat dashteh bashan ,az chand ta dakke dar ham porsidan ,goftan akhe kasy nemikhare in ruznameha ra .raftam be sefareshe mamanam sabzy bekharam ,didam ruznameye keyhan va resalat ra migiran va sabzy mipichan bahash .khob be har hal keyhan va resalate aziz be khatere bishborde amre sabzy forooshy va autoshui bayad jayezeh begireh.

 7. بیتا says:

  شرم بر این کاسه لیسان تاریخ هم برای درج خیانت این ها شرمنده است

 8. pouya says:

  بیزحمت اگه لینکفیلتر نشده ی دانلود فیلترشکن میشناسین بذارین توسایت یه دونه فیاتر شکن التراسورف دانلود کردم یه مدت کار کرد یه دفعه خراب شد

  • sardabir says:

   دوست گرمی – از توجه شما سپاسگزاریم و مایل هستیم که فیلتر شکنها را معرفی کنیم ولی متاسفانه به دلیل سوء استفاده آنهائی که فیلتر می کنند و آنهائی که از این مساله سوء استفاده می کنند امیدواریم ما را از این کار معاف فرمائید