Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > لشگر کشی سردار رادان برای دستگیری کاربران اینترنت – ویدئو
اینترنت

لشگر کشی سردار رادان برای دستگیری کاربران اینترنت – ویدئو

۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۹

فتح الفتوح جدید سردار احمد رضا رادان و نیروهای انتظامی تحت فرمان او ، حمله و دستگیری کار بران ۱۴ تا ۲۶ ساله اینترنت در پوشش مبارزه با فساد اقتصادی است که همانگونه که در این کلیپ می بینید و گزارشگر نیز اذعان دارد ، سن دستگیر شدگان بین ۱۴ تا ۲۶ سال است.

به این ترتیب در پوشش مبارزه با مفاسد انتظامی و شرکتهای هرمی سرکوب کاربران اینترنت آغاز شده تا از رسیدن خبرهای اختناق به خارج از کشور جلوگیری شده و از نشت تصویر و خبر در مورد تظاهرات ۲۲ خرداد که مورد پسند رژیم نیست ممانعت شود .

به سخنان سردار احمد زضا رادان در باره این لشگرکشی توجه کنید :

لطفا چند لحظه تا باز شدن پلیر صبر کنید

یو تیوب

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

 1. Ansari says:

  کار خیلی مفیدی انجام دادند که با شرکت های هرمی مبارزه کردند.

  شرکتهای هرمی اکثر طعمه هایشان افراد جوان و کم تجربه و ساده لوح می باشند.

  با تشکر

  • sardabir says:

   دوست عزیز – شاید نظز شما صحیح باشد ولی آیا دستگیری جوان ۱۴ ساله با آن وضع قجیع مبارزه با شرکتهای هرمی است ؟

 2. علی says:

  دوست عزیز اینها خودشون اخر فساد هستند کثیف ترین موجودات روی زمین یک عده جوان بیگناه را که در حال فراگیری فنون پیشرفته اینترنت بودند دستگیر کردند تا جلوی خروج اخبار وجنایات رزیم را بگیرند پس ما باید اگاه باشیم و به بیراهه نرویم نابود باد کلیت رزیم اسلامی