Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > مادران ۳ امریکائی با مقنعه وارد تهران شدند – ویدئو
مادران امریکائی

مادران ۳ امریکائی با مقنعه وارد تهران شدند – ویدئو

۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۹

مادران ۳ تبعه امریکا که در ماه ژوئن سال ۲۰۰۹ در کردستان ایران بازداشت شده و به اتهام جاسوسی زندانی شده بودند شامگاه امروز وارد تهران شدند تا با فرزندان خود دیدار کرده و احتمالا آنها را آزاد کرده و به موطن خود باز گردانند .

شین، جاشوا و سارا متهم به جاسوسی در نوار مرزی کردستان عراق

جمهوری اسلامی که این روزها تلاش می کند چهره ای مهربانی از خود نشان داده و به جهان لبخند بزند چند روز پیش در بحبوحه دعوای هسته ای  موافقت کرد که به آنها اجازه بدهد با یک روادید هفت روزه وارد ایران شوند .
مادران امریکائی برای جلب نظر مساعد رژیم خود را در چادرهای ساه پوشانده و با مقنعه از هواپیما پیاده شدند . همزمانی این سفر با آماده شدن پیش نویس قطعنامه تحریمها بوسیله دولت امریکا ، احتمال استفاده سیاسی از این مساله را با توجه به جنبه انسانی آن قوت می بخشد .

گفته می شود سه امریکائی زندانی متمایل به دموکراتها بوده و از مخالفین سیاست ایالات متحده در خاورمیانه هستند .به گزارش تلویزیون دولتی پرس تی.وی که به زبان انگلیسی پخش می شود توجه کنید :

 
کلیدواژه ها: , , , , , , , ,

  1. رضا says:

    این دیگه چه مسخره بازی ایه … مثل لولو خور خوره شدند بدبختها

  2. kashk says:

    to mamlekate mast dige behtar az in nemishe