Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > هیلاری کلینتون: با روسیه و چین برای تحریم توافق کردیم + ویدئو
تحریم

هیلاری کلینتون: با روسیه و چین برای تحریم توافق کردیم + ویدئو

۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۹

وزیر خارجه امریکا در جلسه امروز سنا

هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه امریکا امروز – سه شنبه ۲۸ اردیبهشت- در برابریکی از کمیته های مجلس سنای امریکا اعلام کرد که کشورش با چین و روسیه برای برقراری تحریمهای «محکم» علیه جمهوری اسلامی به توافق رسیده است .

وزیر خارجه امریکا گفت که قصد دارد امروز پیش نویس قطعنامه را بین اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد پخش کند . وی به کمیته سنای ایالات متحده گفت « این خبر قانع کننده ترین پاسخی است که می توانیم به تلاش هایی که در چند روز گذشته در تهران صورت گرفته است بدهیم”.

ترکیه و برزیل که در صدور بیانیه تهران دخالت داشته و آن را امضاء کرده انن نیز از جمله پانزده عضو شورای امنیت سازمان ملل هستند. به نوار ویدئوئی کوتاه از سخنان او توجه کنید :

 
کلیدواژه ها: , , , , ,

  1. amirvna says:

    dasteshoon dard nakone