Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > مطالب برگزیده > بازی رایانه ای برای هلاک موسوی و کروبی – ویدئو
جدال با فتنه گران

بازی رایانه ای برای هلاک موسوی و کروبی – ویدئو

۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۹

یک بازی کامپیوتری به نام «جدال با فتنه گران »  که در آن از تصاویر میر حسین موسوی ، مهدی کروبی و سید محمد خاتمی برای نشانه گیری و نابود کردن استفاده شده است اینک بوسیله هواداران رژیم و احمدی نژاد در سطح وسیع پخش شده و حتی وب سایتهای هوادار احمدی نژاد امکان دانلود رایگان آن را از اینترنت در اختیار کاربران قرار داده اند.

وب سایت محافظه کار خبر آنلاین روز سه شنبه گذشته خبری را به این مضمون منتشر کرده بود«خبرگزاری ایرنا از توزیع بازی رایانه‎ای مبارزه با موسوی ، کروبی و خاتمی خبر داد .سی دی یک بازی رایانه‌ای با عنوان”مبارزه با سران فتنه”در برخی از شهرستان‌های استان اصفهان پخش شد.بنابر این خبر در این بازی رایانه‌ای یک هواپیمای جنگده اهدافی را هدف قرار می دهد که به شکل صورت موسوی، خاتمی و کروبی ‌طراحی شده است.دراین بازی سر شخصیت‌های ذکر شده نیز اقدام به شلیک و پاسخگویی به حمله هواپیما می کند.سی دی این بازی که منبع تهیه و انتشار آن مشخص نیست، طی چند روز گذشته در برخی از شهرستان‌های استان اصفهان مشاهده شده است» اینجا.

چهره میر حسین موسوی بیش از سایرین در این بازی به عنوان هدف  نشان داده می شود و پس از او مهدی کروبی به دفعات کمتری نشان داده می شود . سید محمد خاتمی به ندرت به عنوان نشانه دیده می شود و از هاشمی رفسنجانی اثری در این بازی وجود ندارد . از دهان مهدی کروبی گلوله های آتشینی بیرون می آید که برای یازیکن خطرناک است .   بخش بسیار کوچکی از این بازی کامپیوتری را به صورت نوار ویدئوئی برای شما ضبط کرده ایم که در زیر مشاهده می کنید :

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

 1. SAHAND says:

  DOLATE KUDETA ESTEFA ESTEFA
  DOLATE SAFFAK;KHUNRIZ; BIRAHM ESTEFA ESTEFA
  EY MELLAT ETERAZ ETERAZ
  EY MARDOM ETESAB ETESAB

  دولت کودتا استعفا استعفا
  دولت کودتا استعفا استعفا

  ای ملت اعتراص اعتراص
  ای مردم اعتصاب اعتصاب

 2. 301040 says:

  hamatoon khol shodin be khoda
  bejaye inke be fekre mardom bashin, een az ye taraf khol bazi dar miare, oon az ye taraf.
  panah bar khoda
  mage harfe emam yadetoon rafte
  ?
  nemishe hey be ham naparin
  ?

 3. Ali says:

  یکی این وسط نیست بگه ملت رو به خاطر اینا گرفتن اما چرا خود اینارو نگرفتند؟؟؟
  ما ملت ایران هنوز خیلی ساده هستیم که هر روز باهامون یک بازی سیاسی راه می اندازند و هی می گیم ” یا حسین ، میرحسین ” اما غافل از اینیم که همه اینها اول حفظ نظام ، دوم حفظ اسلام ناب محمدی و سوم غارت ملت ایرانه !!!
  چون کسی رو برای خودمان نگذاشتیم که امروز بهش فکر کنیم !
  یه روز گفتیم بختیار نوکر بی اختیار ، یه روز دیگه بازرگان ، یه روز بنی صدر ، گفتیم فروخزاد زن بازه! و برای مرگ امثال فروهرها که هیچ نقطه ضعفی نداشتند هیچ وقت قدمی بر نداشتیم تا اونارو کشتند و الان بی کسیم و افتادیم دنبال میرحسینی که یه روز پوست ما رو کنده و منافعش رو به ملت ترجیح میده!

 4. saeed says:

  بابا به خدا دارن باهامون بازی می کنن و عمرشونو اضافه !
  توروخدا یه کم بازتر ببینیم که چطور یکی رو به خاطر لباس سبز می گیرن و پدرشو در میارن اما به قول خودشون سران فتنه رو نمی گیرن؟؟؟
  مگه اونارو گرفتن کاری داره؟ نه ، بازم گول خوردیم و به هدف بالا و پایین پریدیم.
  اینا رای می خواستند که به دنیا بگن مردم به ما وفادارند و ما هم وفاداری نشون دادیم !!! وااااااااای ی ی ی ی بر ما که فقط زرنگیمون واسه خودمونه !

 5. جنبش سبز says:

  جناب علی و سعید شما که خودتون هم می دونید چرا این حرفها رو می زنید این حرفها رو می گویید که سران جنبش را از بدنه مردم جدا کنید آنها سران جنبش را نمی گیرند چون از خشم ملت می ترسند

 6. Un soldat says:

  آخ شما ها که ادعاتون میشه چقدر ساده اید!!!!!!!!!!

  بعد از گزارش خبرگزاری ایرنا مبنی بر توزیع این بازی به صورت سی دی در چند شهرستان ، این خبر در خیلی از سایتها قرار گرفت اما نکته جالب توجه این بود که سایت های ضد انقلابی مانند جرس و بالاترین به گونه ای اقدام به درج این خبر کردند که تهیه و توزیع این بازی را کار دولت یا حکومت تداعی می کرد.

  کلا اخبار این سایتها به گونه ایست که مثلا وقتی چند نفر از حامیان خود در یک جا جمع می شوند آن را یک تظاهرات مردمی با جمعیت بسیار بالا می دانند ولی تظاهرات میلیونی ملت ایران را یک تظاهرات حکومتی و دولتی قلمداد می کنند و سعی در سانسور آن دارند.

  رادیو فردا هم در گزارشی مضحک ساخت این بازی را معنا و مفهومی بیش از طراحی یک بازی کامپیوتری ساده دانست و از قول یک استاد روانشناسی اعلام کرد : طراحان این بازی خاص همان کسانی هستند که افزایش خشونت در جامعه را دنبال می کنند !!

  من نمی دانم توزیع این بازی کار چه کسانی بوده اما مطمئنم یک اقدام کاملا مردمی بوده (به قول این سایتها لباس شخصی ها ، چون این رسانه ها عادت دارند به مردم لباس شخصی بگویند ، دروغ هم نمی گویند بالاخره مردم لباسشون شخصیه دیگه ! )

  نکته دیگر هم اینکه وقتی طراحی و توزیع یک بازی خیلی ساده که درست کردنش یکی دو ساعت بیشتر طول نکشیده این همه بازتاب دارد٬ نشان دهنده این مطلب است که چقدر در این زمینه ها کم کاری صورت گرفته است.

  (لطفا برای احترام به شعار زنده باد مخالف من این کامنت رو پاک نکنید)

 7. Un soldat says:

  خب من این بازی رو دانلود کردم، معلومه که کار یه آماتوره یعنی شما متوجه نشدید!!!

  دمش گرم