Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > خبر اول > تلاش رژیم برای القاء محبوبیت خامنه ای در کردستان – ویدئو
اعتصاب در کردستان

تلاش رژیم برای القاء محبوبیت خامنه ای در کردستان – ویدئو

۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۹

در حالی که کردهای ایرانی در استانهای کرد نشن خود را برای یک اعتصاب عمومی در روز پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت آماده می کنند ، تلویزیون جمهوری اسلامی برای عادی جلوه دادن وضعیت در کردستان ایران تلاش می کند با پخش صحنه هائی از سفر سال گذشته خامنه ای به این استان ، محبوبیت او را بین مردم این خطه القاءکند .

به گزارش مجموعه فعالان حقوق بشر ، هزاران فراخوان در سطح شهرهای سنندج، کامیاران، سقز، مریوان، بوکان و مهاباد پخش شده است در این فراخوان ها از مردم خواسته شده در جهت محکومیت و اعتراض به اعدامهای اخیر با تعطیل کردن مغازه ها و محل کار و عدم حضور در کلاس درس مدارس مراتب اعتراض خویش را به این عمل غیر انسانی نشان بدهند اینجا .

اعتصاب عمومی در کردستان ایران قرار است در اعتراض به اعدامهای سیاسی از جمله کشتن فرزاد کمانگر و شیرین علم هولی اینجا در روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه انجام شود . به تصاویری که صبح روز پنجشنبه از سیمای جمهوری اسلامی پخش شده توجه کنید :

 
کلیدواژه ها: , , , , ,

  1. رضا says:

    واقعا جزء آرزوهای هر ایرانی است که خامنه ای وارد خانه آنها شود. فقط اگر مرد است بدون محافظ بیاید تا پذیرایی شایسته ای از ایشان شود.

  2. صلاح بختیار says:

    بدترین کور کسی است که نمیخواهد ببیند ، این دقیقا در مورد رهبر جنایتکار ومستبد رژیم ددمنش اسلامی خامنه ای ودارودسته اش صدق میکند . مگر اینها نمی بینند که ملت قهرمان کرد ۳۱ سال است در مبارزه سخت ومقاومت جانانه برای کسب آزادی وگرفتن حقوق خود با این جنایتکاران اسلامی دست و پنجه نرم میکند . ما ۳۱ سال است با گوشت واستخوان خود زندان و شکنجه و گلوله و طناب دار را لمس کرده ایم . این جلادان بدانند که تا ما را شهید کنند ، عزم ما بر حقانیتمان راسختر واستقامتمان جسورانه تر و پایدارتر خواهد شد و تا گور کردن ولایت ددمنش جمهوری اسلامی با تمام کسان وسیستمش از پای نخواهیم نشست و با هدیه خون تمامی شهدای عزیز کردستان درخت آزادی و آزادگی را آبیاری و به بار خواهیم نشاند آینده از آن ما است که به اسقبالش خواهیم رفت . در نهایت ما پیروز خواهیم شد.