Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > جوانفکر مشاور احمدی نژاد :در نیویورک خدا سیلی محکمی به گوش امریکا زد + ویدئو
علی اکبر جوانفکر

جوانفکر مشاور احمدی نژاد :در نیویورک خدا سیلی محکمی به گوش امریکا زد + ویدئو

۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۹

در مراسمی که که به مناسبت نکوداشت اعضای هیات علمی نمونه کشور روز دوشنبه ۲۰ شهریور در دانشگاه شریف برگزار شد ، روسای دانشکده های علامه طباطبایی، بهشتی، تربیت مدرس لوح تقدیری به خاطر  انچه “تلاشها و مواضع و  سخنرانی قاطع” احمدی نژاد در همایش ان.تی.پی در نیویورک  خوانده شده بود ،  به  رئیس جمهور اسلامی اهداء کردند اینجا .

البته رئیس جمهور اسلامی نتوانست این لوح تقدیر را باخاطر آسوده  دریافت کند و حتی ورود مخفی او به دانشگاه موجب جلوگیری از تظاهرات دانشجویان بر علیه او نشد که اگر سری به یو تیوب بزنید ،   صحنه های ضرب و شتم دانشجویان معترض به حضور احمدی نژاد   بوسیله گاردهای مسلح و دانشجویان مکتبی ، به روشنی نشان داده شده است  .

اما  به غیر از لوح تقدیر ، سیمای جمهوری اسلامی نیز با تهیه برنامه ای که در آن علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای احمدی نژاد شرکت داشت به جنبه های دیگری از این توفیق عظیم پرداخت که توجه شما را به بخشهائی از آن جلب می کنیم .

توضیح اینکه مشاور رسانه ای احمدی نژاد از هواداران اجرای حکم اعدام  سلمان رشدی است که به همین مناسبت زمانی که در کشور اسپانیا مامور بود  عذر او را محترمانه از آنجا خواسته بودند . اخیرا شایع شده که مشاور رسانه ای احمدی نژادی با سایر معاونین رئیس جمهور سازش ندارد ، به همین جهت در حال کناره گیری از خدمت در دولت است واحمدی نژاد در صدد جور کردن پست سفارت برای او است اینجا . خبر قبلی و ویدئو بخشی از سخنان احمدی نژاد در کنفرانس ان.پی.تی را در  اینجا و اینجا ببینید .

 
کلیدواژه ها: , , , , , ,

  1. احمد says:

    شنیدن این مهملات چنان اعصاب هر انسان فهمیده منصفی را بهم میریزد ک اختیار از دستش در میرود و زبانش به ف……. شرم بر این دروغ گویان باد. بهتر است تا اختیار از دست ندادم روی ارسال کلیک کنم تا مبادا ف…..که سزاوار این دجالان است را بنویسم.

  2. علی says:

    نمیشود اسمی روی انها گذاشت ، لعنت به شما وبه دین تان

  3. علی says:

    متاسفم که ما ناراحت سانسور در ایران هستیم ولی شما نوشته ها را در دنیای ازاد سانسور میکنید