Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > امریکائی پاکستانی تبار مظنون به تروریسم در نیویورک+ویدئو خبری
بمبگذار نیویورک

امریکائی پاکستانی تبار مظنون به تروریسم در نیویورک+ویدئو خبری

۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹

شهزاد فیصل جوان ۳۰ ساله امریکائی که تبار پاکستانی دارد به عنوان متهم درجه یک بمبگذاری نا فرجام در میدان “تایمز اسکویر ” نیورک به دادگاه معرفی شد . وی که هنگام سوار شدن به پروازی به مقصد دبی در فرودگاه کندی دستگیر شده است در بازجوئی اول مدعی شده که به تنهائی عمل می کرده و همدستی ندارد . اداره اف.بی.آی ادعای این جوان را نپذیرفته و با دنبال کردن سر نخهائی در پاکستان تلاش می کند وابستگی احتمالی او به گروههای تروریستی در خاورمیانه را کشف کند . پیش از این یک گروه از طالبان  مدعی شده بود که این بمبگذاری را انجام داده است . به گزارش شبکه تلویزیونی در این باره توجه کنید :

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

Comments are closed.