Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > پوری بنائی در خاکسپاری نعمت حقیقی
پوری بنائی

پوری بنائی در خاکسپاری نعمت حقیقی

۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۹

پوری بنائی و هدیه تهرانی در مراسم خاکسپاری نعمت حقیقی پوری بنائی بازیگر قدیمی فیلمهای فارسی خبری که پس از انقلاب اسلامی انزوا را پیشه کرده بود در مراسم خاکسپاری نعمت حقیقی فیلمبردار همدوره خود که روزچهار شنبه  درگذشته بود ظاهر شد و با هدیه تهرانی بازیگر سرشناس فیلمهای سینمائی عکس گزفت .

 
کلیدواژه ها: , , , , , ,

  1. احمد says:

    پوری خانم هنوز هم ما قدیمیهادوستت داریم.زنده باشی. به امید رها ئی میهن و پیروزی نور بر تاریکی

  2. kazem Malek says:

    پس نعمت هم حقیقتا” رفت؟ حیف.یادبود‌های شیرین و خوشی از وی در ذهن دارم.از جمله :رک گو بود و “تابو” شکن.به “سام پکین پا” حسادت میورزید!بهترین فیلمبردار آن دوران می‌‌بود و زیبا‌ترین کارش نیز فیلمبرداری “چشمه” به کار گردانی آربی آوانسیان. اثری که تاثیر فراوان نهاد بر شماری از سینماگران نو جو در گوشه کنار جهان( شیوه بر انگیختن احساس حرکت در ذهن بیننده با پلان‌های طولانی و فیکس. “سینما”یی که لقمه جویده شده، بلعیده، از هضم رابع گذشته و دفع شده به خورد بینندگان نمی دهد. مولفی که مخاطبانش را فاقد شعور نمی انگارد.هنر ورزی که قدرش در هیاهوی ابتذال گرایان “قی‌ بسر”و قیصر زده و “برادران چاقو”ناشناخته ماند)………………….پس نعمت هم رفت. حیف.