Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > تصویر تاریخی – شاه و ثریا پهلوی میهمان سپهبد زاهدی در منزل او در سویس
شاه در منزل سپهبد زاهدی در سویس

تصویر تاریخی – شاه و ثریا پهلوی میهمان سپهبد زاهدی در منزل او در سویس

۲۹ مرداد ۱۳۹۲

محمد رضا شاه و ثریا پهلوی در منزل سپهبد فضل الله زاهدی در مونترو در کشور سویس

 
کلیدواژه ها: , , , , , , ,

  1. محمد رودسری says:

    روج و روان تیمسار زاهدی شاد. درود بروان پاک این مرد بزرگ که کشور ما را در بدترین شرایط سیاسی و اجتماعی که فقط توسط عمله و اکره قوم وامانده قاجار بوجود اورده شده بود نجات داد. من قصد بحث در این باره را ندارم. اما این خواهر زاده خائن بزرگ ایران یعنی خواهر زاده این محمد علی شاه که از دائی خود ارثیه های بزرگی از جمله خیانت به ملت و کشور را بارث برده بود و در تمام مدت زندگی سیاسی خود اعم از وکالت و وزارت و صدارت یک قدم مثبت برای کشور بیچاره شده ایران هم برنداشت.وفقط اخلال. اخلال و اخلال برای داشتن قدرت کاری دیگری نکرد. همین مرحوم زاهدی و دوستان پاک انها با همبستگی و از خود گذشتگی کشور ما را بمرز سرو ساماندادن رسانید. خلاصه میکنم روحش شاد روانش شاد.