Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > سردار قاسمی : از سروش تا گوگوش + ویدئو
حمله سردار سپاه

سردار قاسمی : از سروش تا گوگوش + ویدئو

۳۱ فروردین ۱۳۸۹

سردار حاج سعید قاسمی از فرماندهان پیشین سپاه پاسداران که هیچ فرصتی را برای عربده کشی از دست نمی دهد بار دیگر به منبر رفته و با نثار بد وبیراه به رفسنجانی و خاتمی و موسوی می گوید « اصلاح طلبان از سروش تا گوگوش همه در مقابل حزب‌الله ایستادند و شدند صف واحد در مقابل حزب‌الله!» .سردار قاسمی که شامگاه دوشنبه ۳۰ فروردین در مسجدی در قم سخنرانی می کرد با اشاره به سفر خاتمی به پاریس و استقبال رئیس جمهور فرانسه از او گفت «…. این‌که در دوره‌ای هم که ادعای توسعه سیاسی را داشتند، گل و گشاد، از پله‌های کاخ الیزه بالا می‌رفتند و خر کیف هم بودند…» . محمود احمدی نژاد پیش از این ، از آن روز و دیدار خاتمی با ژاک شیراک رئیس جمهور فرانسه به عنوان یکی از تلخ ترین روزهای زندگی خود نام برده و مدعی شده بود که وی با استقبال از خاتمی در بالای پله کاخ الیزه به او بی احترامی کرده است اینجا .

سردار قاسمی با کنایه به رفسنجانی گفت « بگذارید بخشی از این خرمشهر جنگ زده بماند تا برای بچه‌ها هم ملموس باشد ولی دوران توسعه اقتصادی این حرف‌ها حالیش نبود، و فقط می‌گفت بسازید و به جای ترکش‌ها، آجر سه سانتی گذاشت..این‌ها باعث می‌شود که فردا روز هم اگر سخنی شد، برای کسی ملموس نباشد، و باید پرسید که چرا تانک‌ها را فروختی؟

سردار پاسدار در ادامه سخنانش به کروبی پیله کرد و اظهار داشت « اگر نبود، کسی که مدتی مسؤولیت کفیل شهدای این مملکت را برعهده داشت و هر کاری نمی‌کرد وخزعبلات و چرت و پرت نمی‌گفت بی‌شک آبروی اسلام نمی‌رفت.» . مهدی کروبی چند سالی  ریاست بنیاد شهید را به عهده داشت .

قاسمی سپس به سراغ میر حسین موسوی رفت و با کنایه به دوران نخست وزیری او گفت « ای کاش حداقل چهره جدیدی را در انتخابات می‌آوردند و کسی را نمی آوردند که ۲۰سال سکوت اختیار کرده حالا امروز آمده و به عنوان علمدار فتنه سبز معرفی شده است». وی در باره موضع هاشمی رفسنجانی در جهت حرف شنوی از خامنه ای گفت « ..یکی‌شان که منتسب به مجموعه سیستم نظام بود آنقدر قضیه را کشید و وقتی دید پاره نشد دوباره آمد در صف خودی‌ها…»

سردار پاسدار ، عبدالله جاسبی رئیس دانشگاه آزاد را که از نزدیکان رفسنجانی است “ریگی فرهنگی” خواند و گفت« اگر ریگی را گرفتند ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی را باید به عنوان ریگی فرهنگی دستگیر و بسیار بدتر از ریگی محاکمه کنند» .

وزیر ارشاد اسلامی نیز از اشتلم سردار مصون نماند . فاسمی گفت «وزیر ارشاد را نباید ول کنی برود دنبال کار خودش والا به دنبال این می‌رود که قرآن به چه کسی هدیه دهد یا  ۲۰۰ میلیون به هدیه تهرانی بدهد؛ یا وقتی عید می شود۴۰خانم را به ۴۰ سفارتخانه برای ارائه غذاهای ایرانی، سفره هفت سین و … اعزام می کند» . وزارت ارشاد وامی به مبلغ ۸۰ میلیون تومان برای برپائی نمایشگاه عکس در اختیار هدیه تهرانی هنرپیشه فیلمهای ایرانی گذاشته بود که گفته می شود به دستور اسفندیار رحیم مشائی رئیس دفتر احمدی نژاد به او پرداخت شده است اینجا .

ختم کلام سردار در باره کمک به فلسطین و لبنان بود . وی در این زمینه گفت « اگر کسی آمد و در سیاست خارجی ما گفت که قبل از آنی که باید به فلسطین و لبنان برسیم باید به کشور خود برسیم باید در دهان او زد!» اینجا . پیشنهاد می کنیم برای آشنائی بیشتر با سردار سعید قاسمی این کلیپ را که از بخشهائی از  سخنرانی او در دانشگاه امام صادق تهیه شده است تماشا کنید :

 
کلیدواژه ها: , , , , ,

  1. simin says:

    خدایا ببینم اون روزی که این آدم باید جوابگو باشد را ببینیم . ببینید چگونه مردم و جوانان را تهدید می کند .