Home
translation
رفراندوم در کردستان

رفراندوم در کردستان عراق

translation
Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > ویژه خواندنیها > تکلیف شرعی حضور چاوز در بارگاه امام هشتم چیست ؟
artcile
چاوز در بارگاه امام رضا

تکلیف شرعی حضور چاوز در بارگاه امام هشتم چیست ؟

۱۵ اسفند ۱۳۹۱

هوگو چاوز رئیس جمهور ونزولا که روز سه شنبه ۱۵ اسفندماه فوت کرد ، چند بار به ایران سفر کرده بود و یکبار هم احمدی نژاد او را به مشهد برده بود تا حرم امام رضا را به ائ نشان دهد . این نوشته در همان زمان یعنی دوشنبه ۱۶ شهریورماه منتشر شده بود .

طرح از مانا نیستانی

رسانه های جمهوری اسلامی چنین گزارش می دهند : هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا به دعوت محمود احمدی نژاد یکشنبه همراه وی به مشهد رفت و با حضور در حرم امام هشتم افطار را با او و هیات دولت صرف کرد . احمدی نژاد در پاسخ به سوالی درباره حضور رییس جمهور ونزوئلا بعنوان اولین رییس جمهور غیر مسلمان در بارگاه امام هشتم اظهار داشت:«حضور آقای چاوز در این مکان مقدس نشان دهنده عمق اعتقادات مشترک و برادرانه دو ملت و دو دولت است» رئیس جمهور ونزوئلا نیز اظهار داشت « به عنوان یک مسیحی از این که در این مکان مقدس و معنوی حضور یافته ام احساس بسیار خوبی دارم و بهترین سلام و درود خود را نثار امام رضا (ع) می کنم و ایمان دارم که حضرت مسیح نیز احساسات بسیار ارزشمندی نسبت به این حرم مقدس دارد. چاوز که به هنگام گفتن این مطالب برای چندمین بار دست دکتر احمدی نژاد را به نشانه دوستی در دست خود می گرفت و می فشرد، تاکید کرد: ما معتقدیم که حضرت مسیح به هنگام ظهور حضرت مهدی (عج) زنده می شود و ایشان را برای برپایی عدل و داد کمک خواهد کرد» .»

احمدی نژاد با امام رضا به چاوز پز می دهد

چشمم روشن !

آقا امام رضا هم خیلی عصبانی هستند که چرا به این چاوز لندهور اجازه داده شده وارد حرم شریف شود و اینقدر رویش زیاد شود که افطار مسلمین را هم کوفتش کند

بنده امروز که این خبر را در خیرگزاریهای جمهوری اسلامی خواندم ، حقیقتا از صحبتهای برادر تحمیلی عزیزمان آقای هوگو چاوز رئیس جمهور محترم ونزوئلا که در رکاب رئیس جمهور محبوبمان محمود آقای احمدی نژاد به مشهد رفته است جا خوردم . بنده تا کنون با اعتقدات دینی ام به آقا امام زمان ، امیدوار بودم که ایشان پیش از پایان دوران ریاست جمهوری آقای اوباما تشریف بیاورند و با اسب مبارکشان یک دستی به سر و صورت جهان بکشندو تکلیف ما را با این جبهه های حق و باطل روشن کنند ، اما حالا می بینم آقای چاوز می گوید ایشان تنها نخواهد بود و حضرت مسیح را هم با خود خواهند آورد . به به ….. همین یکی را کم داشتیم ، اره و اوره و شمسی کوره !

همراهان چادر به سر چاوز

مگه می شه چنین چیزی ؟ یک آقائی که همیشه خودش را با کاغذ پاک می کند ،همراه آقای ما باشد که آفتابه از دست مبارکش نمی افتد ؟ اصلا مجسم کنید در حالی که آقای ما با شمشیر آخته مشغول سر یریدن و قطع کردن دست است ، یک آقای دیگر هی آنطرف صورتش را برای ضاربین جلو بیاورد که یکی دیگه هم بزن !

مگه می شه ؟ مردم گیج خواهند شد که کدام طرف بروند. اصلا هیچ فکر کرده اید که توی این هیر و ویر تکلیف برادران بسیجی و پاسدار و نیروی انتظامی چیست ؟ «گه گیجه» خواهند گرفت که چکار کنند…. . باید به فکر تنقیه باطوم و نوشابه به سران اصلاحات باشند یا اینکه حواسشان جمع منکرات و مهمان رئیس جمهور باشد که زیر آبی برای سانفرانسیسکو سراغ «مریم مجدلیه » نرود ؟ … شوخی که ندارد آقاجان ! پای اسلام عزیز در میان است .

از همه مهم تر اینکه ، آقا امام رضا هم خیلی عصبانی هستند که چرا به این چاوز لندهور اجازه داده شده وارد حرم شریف شود و اینقدر رویش زیاد شود که افطار مسلمین را هم کوفتش کند . به قول امام راحل :«لاکن این چه مصیبتی است که اسلام شده است با این پدر و پسر !»حتما نره خر زیارتنامه را هم به زبان اسپانیولی خوانده است . درست است که قربانشان بروم امام رضا دلشان رحم است و ضامن آهو شده اند ،اما قرار نیست هر کافری از راه رسید را به نام «زوار» خدمت ایشان ببریم . پس کجا هستند این آقای مصباح یزدی و مکارم شیرازی و از همه مهمتر واعظ طبسی ؟ به قول امام راحل « مگر خفقان شده اند این آقایان؟ »…..

خدا شاهد است بنده هیچ نظر خاصی ندارم و اصلا کارت ملی هم ندارم که بگویند برای انتخابات این حرف را می زنم ولی چون وظیفه شرعی خود می دانم که از دین عزیزم و آقا امام زمان و آقا امام رضا دفاع کنم این چند کلمه را می نویسم تا خدای ناکرده فردا احمدی نژاد دست رئیس جمهور چین را هم نگیرد ببرد قم که این آقا می خواهد برای اثبات ایمان ، حضرت معصومه را زیارت کند و هیچ مسلمانی هم نباشد که به ترکی از آقای چینی بپرسد « تو را سنه نه ؟ »

نماز جمعه آیت الله جنتی – ۲۵ اسفند ۱۳۹۱

 
کلیدواژه ها: , , , , ,
  1. محمد جواد حاجی اقازاده says:

    بی دلیل نیست که میگویند سیاست از مذهب باید جدا یاشد.هر دین وائینی ان راه و رسم پدر سوخته بازی های خود را در جهت ساختن حمار های مورد نیاز خود را دارد. و سیاست هم که از نام و واژه سیاس بودن ان مشخص و معلوم است و بهمین دلیل نمیشود دو گروه با هدف مشترک اما لباس حداگانه وارد کار زار شوند. بیک نفر گفتند به عمه خانم نمیشود تجاور کرد. طرف برگشت و گفت ما کردیم و شد

  2. مریم says:

    این یکی دیگه هم بزن که به مسیحیان نسبت میدهند ازان دروغهای شاخداری است که درایران عزیز جعل شده وایرانیان ساده لوح حتی باور دارند!!!!