Home
translation translation

Donatation

از یکسال پیش که خواندنیها را به خانه شما آوردیم تلاش کردیم این پنجره را با امکانات شخصی سرپا نگه داریم اما امروز ادامه کار ما بستگی به یاری شما دارد . به آشنایایتان توصیه کنید به ما آگهی بدهند و اگر توانائی دارید با هدیه ای مختصر ما را در ادامه انتشار خواندنیها یاری دهید ، خواندنیها متعلق به شما است .

newsletter

اگر مایل هستید ازانتشار خبرهای مهم و مطالب جدید خواندنیها آگاه شوید آدرس ای-میل خود را در گزینه زیر وارد کنید تا بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده شود

   
translation
   
khaandaniha|خواندنیها > نگاه تصاویر > احمدی نژاد : اولین فضانورد ایرانی پیش از۱۴۰۴ در فضا خواهد بود – ویدئو

احمدی نژاد : اولین فضانورد ایرانی پیش از۱۴۰۴ در فضا خواهد بود – ویدئو

۳۱ مرداد ۱۳۸۹

YouTube Preview Image

احمدی نژاد روز شنبه ۳۰ مرداد  در دیادر با جمعی از اساتید دانشگاه ادعا کرد که اولین فضانورد ایرانی پیش از سال ۱۴۰۴ به فضا اعزام خواهد شد . متن گزارش را در اینجا بخوانید

 
کلیدواژه ها: , , , , , ,

 1. جونورشناس says:

  بر و بچه های قدیمی حتمأ یادشونه که قدیمها قبل از فرستان آدم بفضا حیوونهای شبیه محموتینجات رو میفرستادن بالا. خب اینو که هیچ وقت بعنوان آدم نمیشه بفرستنش بفضا ولی اگه زودتر سفینه شونو بسازن میشه ازش برای سفر اولیه و آزمایشی استفاده کرد. شهید هم شد برای ج ا صواب داره. یکیشون تو حموم شهید شد این یکی هم بره بقول خودش در «هزار کیلومتری عکس جاذبه» شهید شه.

 2. ramin says:

  محمودی فقط میخوام بگم که عاشقتم. تورو خدا مارو بینصیب نذار. قبل از مردنت تا میتونی سخنرانی بذار و صحبت کن. محمود یه دونه ای……..

 3. کریم says:

  پس کی ما به خودباوری میرسیم؟

 4. مهران says:

  اولین انسان ایرانی که خیلی وقته بدون اجازه مموتی رفته فضا. خانم انوشه انصاری را می گم. ضمنن از قدیم هم گفتن که دروغ که خناق نمی آره. ولی پیشنهاد می کنم قبل از انسان موشی میمونی یا مموتی بفرستیم اگه خطری نبود انسان هم می فرستیم.